TAJW106K025HNJ
Numer produktu DigiKey
478-TAJW106K025HNJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJW106K025HNJ
Opis
CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne) 1,8Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
TAJW106K025HNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,8Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V