TAJT336K004RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Sprague
KEMET
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 1411 (3528 metryczne), 1210 1,7Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJT336K004RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJT336K004RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJT336K004RNJ
Opis
CAP TANT 33UF 10% 4V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJT336K004RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,7Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
T
Napięcie - znamionowe
4 V