TAJT335K016RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 760
Vishay Sprague
W magazynie: 2 392
Arkusz danych
KEMET
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1411 (3528 metryczne), 1210 5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJT335K016RNJ
Numer produktu DigiKey
478-3285-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJT335K016RNJ
Opis
CAP TANT 3.3UF 10% 16V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJT335K016RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
T
Napięcie - znamionowe
16 V