TAJT156K006RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne), 1210 3,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJT156K006RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJT156K006RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJT156K006RNJ
Opis
CAP TANT 15UF 10% 6.3V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJT156K006RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
T
Napięcie - znamionowe
6.3 V