TAJS154K050RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 053
Arkusz danych
Vishay Sprague
0.15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 1206 (3216 metryczne) 16Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJS154K050RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJS154K050RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJS154K050RNJ
Opis
CAP TANT 0.15UF 10% 50V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJS154K050RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
16Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
S
Napięcie - znamionowe
50 V