TAJP226K002RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 2.5 V 0805 (2012 metryczne) 3,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Ceramic 0805
TAJP226K002RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJP226K002RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJP226K002RNJ
Opis
CAP TANT 22UF 10% 2.5V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TAJP226K002RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,081" x 0,053" (2,05mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
P
Napięcie - znamionowe
2.5 V