TAJP225K020RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 16 118
Arkusz danych
2.2 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 0805 (2012 metryczne) 8,3Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Ceramic 0805
TAJP225K020RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJP225K020RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJP225K020RNJ
Opis
CAP TANT 2.2UF 10% 20V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TAJP225K020RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8,3Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,081" x 0,053" (2,05mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
P
Napięcie - znamionowe
20 V