TAJE336K035RNJ
Numer produktu DigiKey
478-8919-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-8919-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-8919-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJE336K035RNJ
Opis
CAP TANT 33UF 10% 35V 2917
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 900mOhm
Modele EDA/CAD
TAJE336K035RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
900mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
35 V