TAJE157M020RNJ nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 119
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 3 336
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 300mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJE157M020RNJ
Numer produktu DigiKey
478-TAJE157M020RNJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TAJE157M020RNJCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TAJE157M020RNJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJE157M020RNJ
Opis
CAP TANT 150UF 20% 20V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJE157M020RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
300mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
20 V