TAJE157K010RNJ nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 9 732
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 1
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Similar
W magazynie: 700
Bezpośrednie
Vishay Sprague
Vishay Sprague
W magazynie: 109
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 900mOhm