TAJD156K020HNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 1,1Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJD156K020HNJ
Numer produktu DigiKey
478-TAJD156K020HNJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJD156K020HNJ
Opis
CAP TANT 15UF 10% 20V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TAJD156K020HNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,1Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
20 V