TAJD106K050ANJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 341
Arkusz danych
KEMET
W magazynie: 0
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 800mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJD106K050ANJ
Numer produktu DigiKey
478-TAJD106K050ANJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJD106K050ANJ
Opis
CAP TANT 10UF 10% 50V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJD106K050ANJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
800mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
50 V