TAJC684M050SNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 780
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
Similar
Vishay Sprague
0.68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2312 (6032 metryczne) 7Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJC684M050SNJ
Numer produktu DigiKey
TAJC684M050SNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJC684M050SNJ
Opis
CAP TANT 0.68UF 20% 50V 2312
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJC684M050SNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
50 V