TAJC476M016RNJ
Numer produktu DigiKey
478-3912-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-3912-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-3912-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJC476M016RNJ
Opis
CAP TANT 47UF 20% 16V 2312
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2312 (6032 metryczne) 500mOhm
Modele EDA/CAD
TAJC476M016RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
16 V