TAJC476K006RNJ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TAJC476K006RNJ |
Opis | CAP TANT 47UF 10% 6.3V 2312 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2312 (6032 metryczne) 1,6Ohm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TAJC476K006RNJ Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 1,6Ohm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,110" (2,80mm) |
Tolerancja ±10% | Kod rozmiaru producenta C |
Napięcie - znamionowe 6.3 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |