TAJC475K025RNJ
Numer produktu DigiKey
478-3907-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-3907-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-3907-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJC475K025RNJ
Opis
CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne)
Modele EDA/CAD
TAJC475K025RNJ Modele
Kategoria
Typ
Odlewane
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
25 V