TAJA684K050RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJA684K050RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJA684K050RNJ
Opis
CAP TANT 0.68UF 10% 50V 1206
Szczegółowy opis
0.68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 1206 (3216 metryczne) 7,9Ohm
Modele EDA/CAD
TAJA684K050RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7,9Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
50 V