TAJA475K016RNJV
Numer produktu DigiKey
478-13124-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-13124-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-13124-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJA475K016RNJV
Opis
CAP TANT 4.7UF 10% 16V 1206
Szczegółowy opis
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 4Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
TAJA475K016RNJV Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Napięcie - znamionowe
16 V