TAJA474K025SNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 964
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Vishay Sprague
KEMET
W magazynie: 48
Udoskonalony
KEMET
Vishay Sprague
0.47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 1206 (3216 metryczne) 14Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJA474K025SNJ
Numer produktu DigiKey
TAJA474K025SNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJA474K025SNJ
Opis
CAP TANT 0.47UF 10% 25V 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJA474K025SNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
14Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
25 V