TAJA335M025RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 6 116
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 838
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Bezpośrednie
Vishay Sprague
Bezpośrednie
KEMET
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 1206 (3216 metryczne) 3,7Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJA335M025RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJA335M025RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJA335M025RNJ
Opis
CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJA335M025RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,7Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
25 V