TAJA335K006HNJ
Numer produktu DigiKey
478-TAJA335K006HNJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJA335K006HNJ
Opis
CAP TANT 3.3UF 10% 6.3V 1206
Szczegółowy opis
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 7Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
TAJA335K006HNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V