TAJA225K025RNJ
Numer produktu DigiKey
478-1662-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-1662-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-1662-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJA225K025RNJ
Opis
CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 1206 (3216 metryczne) 7Ohm
Modele EDA/CAD
TAJA225K025RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
25 V