TAJA225K016TNJ
Numer produktu DigiKey
478-TAJA225K016TNJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TAJA225K016TNJCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TAJA225K016TNJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJA225K016TNJ
Opis
CAP TANT 2.2UF 10% 16V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 6,5Ohm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TAJA225K016TNJ Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
A
Tolerancja
±10%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
16 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6,5Ohm przy 100kHz
Kwalifikacja
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C