TAJA224K050RNJ
Numer produktu DigiKey
478-2376-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-2376-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-2376-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJA224K050RNJ
Opis
CAP TANT 0.22UF 10% 50V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 1206 (3216 metryczne) 18Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TAJA224K050RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
18Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
50 V