TAJA106K010TNJ
Numer produktu DigiKey
478-11220-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-11220-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-11220-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJA106K010TNJ
Opis
CAP TANT 10UF 10% 10V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1206 (3216 metryczne) 3Ohm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TAJA106K010TNJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
A
Tolerancja
±10%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3Ohm przy 100kHz