TACT686M006RTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 684
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
W magazynie: 662
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne), 1210 1Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TACT686M006RTA
Numer produktu DigiKey
TACT686M006RTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TACT686M006RTA
Opis
CAP TANT 68UF 20% 6.3V 1411
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
T
Napięcie - znamionowe
6.3 V