TACR226K006XTA
Numer produktu DigiKey
478-4188-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-4188-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-4188-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TACR226K006XTA
Opis
CAP TANT 22UF 10% 6.3V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 0805 (2012 metryczne) 5Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TACR226K006XTA Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,053" (2,00mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
6.3 V