TACL106M006RTA
Numer produktu DigiKey
478-12946-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-12946-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-12946-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TACL106M006RTA
Opis
CAP TANT 10UF 20% 6.3V 0603
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 0603 (1608 metryczne) 6Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
TACL106M006RTA Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V