SR655E684MARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 392
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
0.68 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR655E684MARTR1
Numer produktu DigiKey
SR655E684MARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR655E684MARTR1
Opis
CAP CER 0.68UF 50V Z5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,300" x 0,150" (7,62mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)