SR651C474KARTR1
Numer produktu DigiKey
478-SR651C474KARTR1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-SR651C474KARTR1CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SR651C474KARTR1
Opis
CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,300" x 0,150" (7,62mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)