SR401A393JARTR1
Numer produktu DigiKey
SR401A393JARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR401A393JARTR1
Opis
CAP CER 0.039UF 100V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.039 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,400" x 0,150" (10,16mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,460" (11,68mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)