SR305C474MARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 770
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 487
W magazynie: 552
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.47 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR305C474MARTR1
Numer produktu DigiKey
SR305C474MARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR305C474MARTR1
Opis
CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,300" x 0,150" (7,62mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)