SR301A153JARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 196
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 133
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 0
W magazynie: 870
Similar
W magazynie: 287
0.015 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR301A153JARTR1
Numer produktu DigiKey
SR301A153JARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR301A153JARTR1
Opis
CAP CER 0.015UF 100V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,300" x 0,150" (7,62mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)