SR291C223KARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
TDK
W magazynie: 896
0.022 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR291C223KARTR1
Numer produktu DigiKey
SR291C223KARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR291C223KARTR1
Opis
CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,250" (6,35mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)