SR291A222JARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KYOCERA AVX
W magazynie: 11 950
KEMET
W magazynie: 544
KEMET
W magazynie: 442
Similar
Similar
W magazynie: 695
2200 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR291A222JARTR1
Numer produktu DigiKey
SR291A222JARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR291A222JARTR1
Opis
CAP CER 2200PF 100V NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,250" (6,35mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)