SR217A821JARTR1
Numer produktu DigiKey
SR217A821JARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR217A821JARTR1
Opis
CAP CER 820PF 500V NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
820 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)