SR215C822KARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
8200 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR215C822KARTR1
Numer produktu DigiKey
SR215C822KARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR215C822KARTR1
Opis
CAP CER 8200PF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)