SR212C102KAA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
W magazynie: 165
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 982
TDK
W magazynie: 41
Murata Electronics
Murata Electronics
1000 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR212C102KAA
Numer produktu DigiKey
SR212C102KAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
SR212C102KAA
Opis
CAP CER 1000PF 200V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)