SR212A101GARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
KEMET
100 pF ±2% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR212A101GARTR1
Numer produktu DigiKey
SR212A101GARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR212A101GARTR1
Opis
CAP CER 100PF 200V NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±2%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)