SR211E104ZAATR1-25
Numer produktu DigiKey
478-SR211E104ZAATR1-25-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR211E104ZAATR1-25
Opis
CAP CER RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF -20%, +80% 100V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)