SR201C104MARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 592
TDK
W magazynie: 176
Murata Electronics
Murata Electronics
Similar
KEMET
Similar
0.1 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR, AR Series
SR201C104MARTR1
Numer produktu DigiKey
SR201C104MARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR201C104MARTR1
Opis
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SR201C104MARTR1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)