SR201A332JAR
Numer produktu DigiKey
478-SR201A332JAR-ND
Producent
Numer produktu producenta
SR201A332JAR
Opis
CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)