SR201A102GARTR1
Numer produktu DigiKey
478-SR201A102GARTR1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-SR201A102GARTR1CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SR201A102GARTR1
Opis
CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±2%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)