SR155C103JARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 980
Similar
Similar
KEMET
KEMET
10000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR155C103JARTR1
Numer produktu DigiKey
SR155C103JARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR155C103JARTR1
Opis
CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)