SR072A390JARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Similar
KEMET
W magazynie: 712
Similar
39 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR072A390JARTR1
Numer produktu DigiKey
SR072A390JARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR072A390JARTR1
Opis
CAP CER 39PF 200V NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,250" (6,35mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)