SR071A820JARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 152
Murata Electronics
82 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR071A820JARTR1
Numer produktu DigiKey
SR071A820JARTR1-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
SR071A820JARTR1
Opis
CAP CER 82PF 100V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SR071A820JARTR1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,250" (6,35mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)