SNAH25111M450BK
Numer produktu DigiKey
478-SNAH25111M450BK-ND
Producent
Numer produktu producenta
SNAH25111M450BK
Opis
CAP ALUM 450V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 5000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
700 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
994 mA @ 50 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 105°C