SD25-2655R9UUA1
Numer produktu DigiKey
478-SD25-2655R9UUA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-SD25-2655R9UUA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-SD25-2655R9UUA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SD25-2655R9UUA1
Opis
SAW FILTER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diplekser RF Moduł druku dwustronnego 2,5GHz - 2,57GHz / 2,62GHz - 2,69GHz 9-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pasma częstotliwości (niska / wysoka)
2,5GHz - 2,57GHz / 2,62GHz - 2,69GHz