SA115C104KAR jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 141 209
Arkusz danych
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SA115C104KAR
Numer produktu DigiKey
478-3151-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-3151-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SA115C104KAR
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SA115C104KAR Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,170" (3,05mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%