SA105A102JAA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 30 673
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
1000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SA105A102JAA
Numer produktu DigiKey
478-SA105A102JAATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SA105A102JAA
Opis
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SA105A102JAA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,170" (2,54mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±5%